صفحه اصلی
کلاس
آزمون
اتاق مشاوره
نمایندگی ها
اتاق اساتید
آزمون ها به روایت تصویر
همایش
تخفیفات
آخرین وضعیت کلاسهای موسسه بینش
     مهلت دوباره برای ثبت نام کنکور ارشد 95
  94/11/09
مهلت دوباره برای ثبت نام کنکور ارشد 95

مشاور ارشد سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: به داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 95 نشده اند، سه روز فرصت داده می شود تا اقدام لازم را انجام دهند.

خبرگزاری ایرنا: مشاور ارشد سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: به داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 95 نشده اند، سه روز فرصت داده می شود تا اقدام لازم را انجام دهند.
«حسین توکلی» افزود: این افراد از روز دوشنبه 3 اسفندماه سال جاری به مدت سه روز فرصت دارند، ثبت نام کنند.
مشاور ارشد سازمان سنجش آموزش افزود: این تصمیم در راستای مساعدت و همراهی با داوطلبانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند، اتخاذ شده است.
وی در ادامه گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، اطلاعات ثبت نامی داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال 95 و بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور که در تاریخ مقرر در این آزمون ثبت نام کرده اند (16 آذر ماه لغایت 25 آذرماه) از روز دوشنبه 3 اسفندماه لغایت چهارشنبه 5 اسفندماه روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.
وی افزود: بر این اساس تمامی داوطلبان ثبت نام کننده ضرورت دارد تا در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات جدول اطلاعیه ای که امروز یکشنبه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته، نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.
پیشتر توکلی در گفت و گو با ایرنا از کاهش 13.89 درصدی آمار ثبت نام کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد سال 95 نسبت به سال گذشته خبر داده بود. 
وی تعداد ثبت نام کنندگان را در این دوره 700 هزار و 69 داوطلب عنوان کرده بود.
آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 برای پذیرش دانشجو در 143 کد رشته امتحانی شامل 53 کد رشته امتحانی علوم انسانی، 16 کد رشته امتحانی علوم پایه، 28 کد رشته امتحانی فنی و مهندسی، 25 کد رشته امتحانی کشاورزی و منابع طبیع، 13 کد رشته امتحانی هنر و 8 کد رشته امتحانی دامپزشکی برگزار می شود.
ثبت نام و برگزاری آزمون 6 کد رشته امتحانی از 143 کد رشته امتحانی شامل کد رشته های امتحانی 1147، 1149، 1150، 1151، 1153 و 1158 توسط دستگاه های اجرایی ذیربط و با هماهنگی و نظارت سازمان سنجش صورت می گیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 در صبح و بعداز ظهر روزهای پنج شنبه و جمعه 16 و 17 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

© کلیه ی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی برق می باشد.
آدرس : خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ولیعصر - کوچه ناصر - پلاک 23 - ساختمان بینش
تلفن : 021 - 88932323            ایمیل : binesh.azmoon@gmail.com
پیامک : 10008529